Kimmidoll: sběratelská a dárková série na motivy japonských kokeshi figurek

V dnešní době je Internet plný dárkového a sběratelského zboží, a tak není problém někomu udělat radost. Jestliže ale chcete někoho ze svých blízkých obdarovat něčím opravdu originálním, něčím, co má několik set let tradice, něčím co pochází ze země vycházejícícho slunce, pak vám představujeme značku Kimmidoll.


Nejprve něco málo k samotné podstatě značky Kimmidoll. Za vytvořením značky KIMMIDOLL stojí dlouholeté nadšení z elegantních dekorativních dárkových předmětů východní kultury. Tradiční japonské kokeshi panenky jsou dokonalou ukázkou jednoduchosti a krásy východní kultury. Tradice dávání a přijímání kokeshi panenek v Japonsku je datována až do období Edo (1603-1867). Ty byly původně vyráběny ručně rolníky a zemědělci a darovány jako projevy lásky a přátelství. Skutečný záměr Kokeshi panenek byl rozhodující v našem vývoji značky Kimmidoll. Naší představou bylo vytvořit řadu panenek (a dalších dekoračních předmětů), každou s určitým charakterem a schopností vyjádřit jednu ze skutečných hodnot života. Jako dárek Kimmidoll pomáhá sdílet společné přesvědčení a touhy s přáteli a blízkými. Jako dekorativní předměty v domácnosti představují spojení lidí, přátel a blízkých po celém světě. A jako sběratelská záliba je Kimmidoll panenka jedinečné a smysluplné spojení s jednou ze skutečných hodnot života.

V moderním světě tato značka vznikla v Austrálii. Firma, která ji vytvořila začala vytvářet nejprve vcelku malou kolekci figurek na motivy japonských kokeshi panenek. Ty postupně ovládly australský trh. Firma si byla vědoma svého úspěchu, a tak začala tyto dárkové a sběratelské předměty nabízet i v dalších zemích světa. Postupně se značka Kimmidoll rozšiřovala po světě a spolu s tím se i rozšiřoval počet figurek a nabízený sortiment. Značka Kimmidoll tak zaznamenala globální úspěch a dnes se úspěšně prodává ve více než padesáti zemích světa. Kimmidoll panenky, jejich charakter a významy budou i nadále pravidelně vytvářeny. Kromě rozsáhlého sortimentu dárků, módních doplňků a dekorací pro domácnost budou tyto produkty tvořeny tak, aby zobrazovaly různé vlastnosti a charaktery.

Výrobky ze sběratelské kolekce Kimmidoll tak mohou sloužit mnoha účelům. Kokeshi panenky jsou dlouhá desetiletí oblíbenými sběratelskými předměty po celém světě, takže si zkrátka můžete založit vlastní kolekci a sbírat je pro radost. Nebo jimi můžete obdarovat své přátele, lidi, které máte rádi, děti, vnoučata, babičky, dědečky, zkrátka všechny, které chcete potěšit a ukázat jim, že vám na nich záleží. Pro větší hračičky se otevírá svět sběratelských předmětů, kterými se mohou obklopit a mít z nich radost.

Základem nabídky značky Kimmidoll vždy zůstanou kokeshi figurky dostupné ve čtyřech velikostech:

  • Kimmidoll Mini s výškou 6 cm
  • Kimmidoll Maxi s výškou 10 cm
  • Kimmidoll Extra maxi s výškou 20 cm
  • Kimmidoll Extra extra maxi s výškou 40 cm

Kromě toho dnes najdete v nabídce další předměty s motivy Kimmidoll. Jsou to přívěsky na mobily, přívěsky na klíče, kosmetické taštičky, porcelánové hrnky, propisovací tužky, kryty na iPhone, poznámkové bloky, přívěsky na krk a další předměty, některé dokonce s krystaly Swarovski, nebo v limitovaných sběratelských edicích.

Možností je celá řada a nabídka je pravidelně aktualizována. Pokud tedy chcete někomu udělat radost, koupit hezký dárek, poděkovat někomu, nabízíme vám unikátní dárek, nebo novou sběratelskou vášeň. Vše najdete v našem e-shopu na adrese www.kimmidoll.cz.

DÁRKOVÉ A SBĚRATELSKÉ PŘEDMĚTY KIMMIDOLL MŮŽETE ZAKOUPIT V E-SHOPU WWW.KIMMIDOLL.CZ.